Nabídka

Spolupracujeme s firmou Integra, od které nakupujeme jednodenní kuřata ve špičkové zdravotní i genetické kvalitě.

ISA Brown

Hybrid ISA Brown je celosvětově uznávaný pro svou mimořádnou konverzi krmiva, díky které se zařadil mezi osvědčené barevné snáškové hybridy s nejvyšší užitkovostí a ziskovostí. ISA Brown, vykazující vysokou snášku prvotřídních vajec na jednu ustájenou slepici, je spolehlivá a univerzální nosnice, která se dokáže přizpůsobit rozmanitému klimatu i systémům ustájení. Díky optimální velikosti vejce, pevnosti skořápky a vysoké vytrvalosti ve snášce je ISA Brown vhodná pro delší snáškové cykly.

Více informací dodavatele

ISA Brown

ISA Sussex

ISA Sussex je nosnice s bílou barvou peří a černými znaky na krku, koncích křídel a ocasu. Tato mohutnější životaschopná slepice je výsledkem vyváženého šlechtitelského programu a snáší velmi pěkná hnědá vejce.

Více informací dodavatele

ISA Sussex

Moravia BSL

Moravia BSL je rozšířeným hybridem díky své nenáročnosti a produkci kvalitních vajec především v tradičních technologiích. Velkou výhodou je výborná adaptabilita, vitalita a nízká mortalita v odchovu i v produkci. Tato černá nosnice je u chovatelů nesmírně populární pro svoji výjimečnou krémovou barvou skořápky.

Více informací dodavatele

Moravia BSL

Dekalb White

Hybrid Dekalb White, jenž kombinuje vynikající životaschopnost, možnost chovu v prodlouženém snáškovém cyklu, špičkovou vytrvalost a mimořádný poměr konverze krmiva, snáší vysoký počet prvotřídních vajec na jednu ustájenou slepici. Jeho vejce mají pevnou skořápku a vynikající vnitřní kvalitu, díky čemuž jsou vhodné jak k přímé spotřebě, tak i k dalšímu zpracování.

Více informací dodavatele

Dekalb White

Moravia Barred

Moravia Barred je určen především pro produkci v malochovech. Oslovuje chovatele, kteří mají zálibu v robustnosti, odolnosti a pravidelně dobré snášce. Tento produkt je nenáročný a dobře snáší i tvrdší podmínky. Vyznačuje se klidným temperamentem a vyrovnanou hmotností vajec v celém produkčním cyklu.

Více informací dodavatele

Moravia Barred

ISA Dual

Slepice je velmi všestranná a robustní nosnice díky vyváženému šlechtitelskému programu. Kombinace ukazatelů dobré produkce vajec s hmotností vajec a barvou skořápky skvěle vyhovuje podmínkám trhu s konzumními vejci. Kohout má poměrně rychlý vývoj tělesné hmotnosti v kombinaci s pevnou tělesnou konstitucí a vynikající chutí masa. Tento hybrid je nejlepší kombinací nosného a masného typu drůbeže.

Více informací dodavatele

ISA Dual
Drůbež Novák HB s.r.o.

Napište nám!